Юридичне повідомлення

Цей веб-сайт був створений з максимальною ретельністю. Юридична особа, зазначена у відбитку, перевіряє та оновлює зміст кожної сторінки на постійній основі. Тим не менш, може статися так, що інформація та пов'язані з нею обставини змінилися з плином часу. Будь-яка відповідальність за збитки, понесені прямо чи опосередковано в результаті використання цього веб-сайту, виключається, якщо тільки вони не є наслідком умислу або грубої недбалості.
Це також стосується всіх веб-сайтів, на які є посилання з цього веб-сайту. Відповідальність за зміст і форму таких веб-сайтів залишається за відповідним оператором.

Повідомлення про безпеку щодо спілкування електронною поштою

Ми вживаємо всіх необхідних технічних та організаційних заходів безпеки для зберігання ваших персональних даних таким чином, щоб вони були недоступні третім особам або широкій громадськості. Якщо ви хочете зв'язатися з нами електронною поштою, ми повинні повідомити вам, що цей спосіб зв'язку не дозволяє нам гарантувати повну конфіденційність переданої інформації. Тому ми рекомендуємо надавати нам конфіденційну інформацію виключно поштою.

Авторські права та умови використання

Зміст і дизайн цього веб-сайту захищені авторським правом.

Авторські права та права на використання фотографій, зображень, графіки та відео ("твори") є власністю LEONI AG ("LEONI") або третіх осіб, які надали їх у розпорядження LEONI ("зовнішні правовласники").

Використання на будь-якому носії і в будь-який спосіб - включаючи публікацію, редагування, завантаження, реструктуризацію/зміну, включаючи назви, тиражування, розповсюдження копій або інші види використання, а також продаж та інші види передачі - фотографій, зображень, графіки та відео, які містяться на цьому веб-сайті і не були спеціально надані для цієї мети під заголовком "Медіа-центр", як правило, заборонено без прямого письмового дозволу компанії LEONI та/або зовнішнього правовласника.

LEONI та/або зовнішній(і) правовласник(и) надає(ють) користувачеві(ам) "Медіацентру" одноразове відкличне, непередаване, невиключне право на безкоштовне використання, яке обмежується територією Федеративної Республіки Німеччина та переслідуванням відповідної мети творів, наданих під рубрикою "Медіацентр", для внутрішніх редакційних цілей у друкованих та електронних засобах масової інформації. Якщо зовнішні правовласники погодилися дозволити використання лише на додаткових умовах, ці додаткові умови також повинні бути дотримані, і ці обмеження мають пріоритет над обмеженнями компанії "Леоні", оскільки вони більш суворо визначені; в кожному конкретному випадку має бути зроблено пряме посилання на такі умови.

Для повторного використання твори повинні бути завантажені з Медіацентру повторно.

Використання творів у соціальних мережах (Facebook, Xing тощо) не дозволяється без попередньої згоди.

При будь-якому використанні творів у публікаціях обов'язковим є посилання на джерело авторського права: LEONI та/або текст, зазначений зовнішнім правовласником, має бути чітко вказаний в кожному конкретному випадку.

Для друкованих ЗМІ ми просимо надати копію для ознайомлення, а для відео- та електронних ЗМІ ми просимо повідомити про це.

Будь-яке інше використання в рекламних, маркетингових або інших цілях, особливо комерційного характеру, а також видача субавторитетів не дозволяється, якщо це не було чітко узгоджено в письмовій формі між відповідним власником авторських прав і користувачем.

Ліцензії та/або права на використання торгових марок або продуктів, зображених у творах, та/або втіленої в них інтелектуальної власності, та/або прав комерційної власності (наприклад, патентів, корисних моделей, ноу-хау тощо), не надаються у зв'язку з цим ні прямо, ні опосередковано.