Історія

Побудова кар'єри шляхом самовідданості та самовдосконалення

Історія про те, як Світлана будувала свою кар’єру від виробничої лінії до відділу управління якістю.

«Я завжди вірила, що можна досягти успіху у будь-чому»

Моя історія з LEONI почалася у 2005 році. Я мріяла працювати на цьому підприємстві, яке виглядало сучасним, модним та класним.

Коли я вперше потрапила на LEONI, я не розчарувалася: мені сподобалося все – освітлення, сучасне обладнання, дисципліна, організоване довезення з роботи та на роботу, а також, загалом, умови праці.

У перші роки на LEONI, я загартовувала свій характер, а також познайомилась з багатьма чудовими людьми, які підтримували і допомагали мені в усьому. Це була приємна, тепла, дружня атмосфера, і компанія LEONI швидко стала для мене другою сім’єю.

Через декілька років я відчула, що хочу навчитися чомусь новому, і знала, що у мене є потенціал для цього.

Ознайомившись з різноманітними внутрішніми вакансіями, я зрозуміла, що для того, щоб досягти чогось більшого на LEONI, мені потрібно працювати над собою і розвиватися. Це надихнуло мене вступити до університету на заочну форму навчання та додатково вивчати комп'ютерні науки, а також німецьку мову. Я завжди вірила, що якщо поставити перед собою мету і постійно працювати над собою, то можна досягти успіху в усьому.

Сьогодні я можу сказати, що всі мої зусилля були виправдані: я отримала можливість працювати у відділі прототипів, а після півтора року роботи там я пройшла співбесіду у відділі управління якістю, де я з радістю працюю до сьогодні на посаді провідного інженера із стандартизації та якості.

Якби я могла повернутися назад у часі, я б знову обрала LEONI. Робота тут дала мені чудову базу, бажання працювати і розвиватися, надала впевненості у власних силах і ще багато іншого.

Найбільше мені подобається етап впровадження нових проєктів, коли є можливість щось впроваджувати та покращувати – це ніби вкладаєш у проєкт частинку себе.

На цьому шляху я багато в чому завдячую моїй сім’ї, а також колосальній підтримці моїх керівників, які завжди цінували наполегливу працю і підтримували мене у всьому.