Історія

Культура турботи як інструмент орієнтації на результат

Про нашу надзвичайну культуру турботи можете дізнатись з історії Галини.

«Тільки тому, що ми дбаємо про людей, ми можемо досягти результатів, якими пишаємось»

Подібно до того, як я прагну збалансувати своє особисте життя та робочі обов’язки, одним з моїх пріоритетних завдань, як керівника команди, є забезпечення такого ж балансу для людей в моєму підпорядкуванні. Я знаю, що дослухатися до них та розуміти їх особисту ситуацію так само важливо, як і знати про їх професійні навички.

Я з гордістю можу сказати, що це сприяє підсиленню взаємної довіри, адже члени моєї команди відчувають себе в безпеці, розповідаючи про свої потреби, та знають, що я буду проявляти повагу до них в усіх аспектах при плануванні роботи та визначенні пріоритетів.

І, в свою чергу, результати говорять самі за себе: від досягнення цілей виробництва, незважаючи на небезпеку, до виконання норм, попри перебування в укритті. Ми підтримуємо бадьорість духу та долаємо виробничі труднощі завдяки командній роботі та співпраці.

Очевидно, що управління людьми та підтримку ефективності роботи в умовах війни не можна порівнювати з іншими кризовими ситуаціями. Однак я переконана, що наша культура турботи про одне одного, яка об'єднала нас задовго до 2022 року, є головною причиною того, що ми здатні долати труднощі так успішно, як ми робимо це сьогодні.