• Кар'єра

Інтерв’ю

Директор Заводу

Андрій приєднався до LEONI у 2005 році. У 2022 році став директором заводу завдяки відданості роботі та пристрасті до автомобільної сфери.

Моя історія на LEONI

Мене звати Андрій і я розпочав роботу на LEONI оператором верстатів з програмним керуванням у 2005 році. Через пів року став інженером, а в 2011 році отримав підвищення до начальника відділу підготовки виробництва. Разом з командою ми розробляли та реалізовували концепцію виробництва продукції KSK, яка згодом стала основою для інших проєктів KSK в Україні, а потім й на інших виробничих заводах групи LEONI по всьому світу. У 2016 році я обійняв посаду керівника виробничого підрозділу, а в 2022 році став директором заводу LEONI у Стрию. 

З юного віку я, як і більшість хлопчаків, захоплювався автомобілями та усім, що з ними пов’язано. Моєю мрією було долучитися до процесу їх розробки та створення. Згадую, що так званою приємністю в дитинстві для мене була саме машина. Захоплення втілилось в хобі і я робив ескізи 3D моделей автомобілів. На даний час мене переповнює почуття гордості за те, що я маю безпосереднє відношення до сфери автотранспортних засобів, які є невід’ємною частиною життя сучасних людей.

Моя робота

В мої обов’язки входять нагляд за щоденною діяльністю операційної частини заводу, забезпеченням ефективності виробництва, управління ресурсами та координацією роботи з різними відділами. Я зосереджуюсь на оптимізації процесів, дотриманні стандартів якості та вирішенні проблем, що виникають. Крім того, я займаюся стратегічним плануванням, складанням бюджету та створенням позитивного робочого середовища для підвищення продуктивності та задоволеності працівників.

Найяскравіші моменти

За роки роботи на LEONI можу пригадати багато особливих моментів, які були серйозною перевіркою професіоналізму команд, з якими я працював, пройшовши шлях на LEONI від оператора верстатів до директора заводу у Стрию. Також, і за останні роки ми дали відсіч багатьом випробуванням: перебоям у постачанні напівпровідників, COVID-19, але найжахливішим, однозначно, був початок війни в лютому 2022 року. Жодна з інструкцій та минулий досвід не давали розуміння, як необхідно діяти в даних умовах. Тим не менше, завдяки відданості справі та мотивації команди, уже через два тижні ми змогли відновити половину потужності виробництва та організувати безпечні умови роботи для наших працівників.

В той час я був начальником відділу підготовки виробництва. Одним з досягнень моєї команди, котрим я пишаюся, є перенесення та запуск в Україні дуже складного, в плані виробничого процесу, проєкту з іншоі країни. Цей етап був серйозною перевіркою зрілості та професіоналізму команди, котра була залучена до нього. Результат перевершив очікування. Виробнича концепція, яка була модифікована і реалізована на даному проєкті лягла в основу інших продуктів такого роду, як на заводі в Стрию так і на інших виробничих локаціях групи LEONI. Згаданий успішний запуск привів до подальшого розвитку та запусків нових продуктів на нашому заводі. Це не тільки мій особистий здобуток. Це результат роботи команди професіоналів та відданих своїй справі людей, котрі оточують мене в компанії LEONI.

Моє бачення LEONI як роботодавця

Я ціную LEONI за можливість розвитку та впровадження інноваційних рішень у нашій галузі, за командний дух та атмосферу єдності. Впровадження нових проєктів та рішень – неймовірний азарт та драйв. А мої колеги по роботі – це вмотивовані люди, котрі не пасують перед викликами. Це, також, мотивує і мене рухатися вперед та вдосконалюватись.

Ми підтримуємо середовище, в якому працівників заохочують до креативних рішень, прийняття викликів і спонукають до постійних покращень. Ми також робимо великий акцент на клієнт орієнтованому підході. 

LEONI в трьох словах? Інноваційний, командний, провідний у галузі.

Поради

Якщо ви хочете чогось, чого ніколи не мали, ви повинні бути готові робити те, чого ніколи не робили, і LEONI надає таку можливість. Тому, будьте відкритими до нового, виходьте з зони комфорту та постійно навчайтесь, і успіх не обійде вас стороною. 

Бажаєш спробувати нові можливості?

Стань частиною нашої команди вже зараз!

Вакансії