• Кар'єра

Інтерв’ю

Бухгалтер

Романна навчалася у Львівському національному університеті імені Івана Франка та приєдналася до LEONI у 2022 році.

Моя історія на LEONI

Добрий день! Мене звати Романна. Я навчалась у Львівському національному університеті імені Івана Франка, спеціальність – журналістика. Вже майже два роки я день-у-день разом з LEONI і залюбки поділюсь своїми враженнями.

Працювати в компанії почала після повномасштабного вторгнення. До того ми з сім’єю жили та працювали в столиці. Не дивлячись на свої масштаби, Київ є дуже зручним містом для проживання. Але війна внесла корективи і ми повернулись в батьківську хату, в маленьке село біля Стрия.

На LEONI влаштувалась в травні 2022 року. Колектив – чудові, привітні люди, справжні професіонали своєї справи. Отримую величезне задоволення від своєї роботи. Тут дуже добре відчувається, що про людей дбають. З перших днів повномасштабної війни облаштували сховище, в якому створені умови для праці при критичній потребі. Завжди на місці медичний персонал, а в разі потреби – необхідні ліки. Не обходиться і без психолога, який час від часу проводить нам навчання. Є чудова бібліотека з безліччю сучасних цікавих книг, кількість яких постійно збільшується. Уроки англійської теж звична справа для мене і моїх колег. Досвід, набутий тут, є безцінним. Маючи за плечима 12 років досвіду на трьох посадах, з точністю можу сказати, що LEONI одна з найкращих моїх робіт!

Завдяки нашим працівникам, які вміють швидко оцінити та відреагувати на події в країні, завод з мужністю проходить випробування, які стоять на шляху бізнесу в Україні. Тут панує відчуття безпеки та єдності, яке допомагає долати щоденні труднощі.

Так, день за днем ми стаємо сильнішими і залишаючись працювати в Україні всі разом наближаємо нашу перемогу!

Моя робота

Моя повсякденна робота починається з кави. Жартую Робота нашої команди спрямована на зовнішньоекономічну діяльність. Тому з самого ранку вношу курс за поточну дату, а тоді весь день – це експорт/імпорт, а також Банк.

Найяскравіші моменти

Кожен день по-своєму цікавий і особливий.

Моє бачення LEONI як роботодавця

Я не знаю, яким був завод раніше, але зараз він є місцем згуртованості і дружби, місцем спільної роботи та спільних інтересів, місцем розвитку і незламності, місцем, яке залишилось світлим у часи black out-ів. Тут ми об’єднані, а тому й непереможні!

Найбільше я ціную в LEONI солідарність і дружбу.

Робоча культура в LEONI характеризується взаємною повагою, сильною підтримкою та духом співпраці, що сприяє ефективній командній роботі.

LEONI в трьох словах? Культура, професіоналізм, відповідальність

Поради

В першу чергу це налаштованість на успіх. Також впевненість в своїх силах та величезне бажання працювати.

Бажаєш спробувати нові можливості?

Стань частиною нашої команди вже зараз!

Вакансії