• Кар'єра

Інтерв’ю

Монтер кабельного виробництва

Віра працює техніком у компанії LEONI з 2003 року. Вона подала заявку на роботу на виробництві та пройшла базову програму навчання.

Моя історія на LEONI

Я Віра. Працюю на LEONI з листопада 2003 року. Закінчила ВПУ №34. За освітою я кухар-кондитер/технік-технолог молодший спеціаліст. На LEONI прийшла побачивши оголошення про набір на роботу, заповнивши анкету та пройшовши базове навчання.

Моя робота

Перед початком робочої зміни керівник зміни або бригадир команди проводять збори, під час яких передають важливу інформацію різного роду. Надалі я контролюю чи все гаразд з моїм робочим місцем та перевіряю матеріал на пошкодження. Зміна триває 7,5 годин з обідньою перервою 30 хвилин. З першого погляду, якщо не знати як виготовляється в’язка до автомобіля, то цей процес здається заплутаним та важким. Насправді все не складно. Кроки праці та візуалізація на монтажній дошці допомагають легко орієнтуватися у цьому процесі. Попри однотипність, моя робота досить різноманітна. Кожна монтажна дошка на моїй лінії є мультифункційною. Маючи не малий досвід на виробництві я маю багато кваліфікацій, тому можу працювати, також, на різних кроках за потреби – у нас це називається ротацією в межах лінії. Якщо виникають певні проблемні ситуації, їх допомагають вирішити опікуни з якості чи інженерного відділу, які знаходяться безпосередньо на виробничому сегменті.

Моє бачення LEONI як роботодавця

Що подобається мені у моїй роботі? Це дружній колектив та співпраця з досвідченими спеціалістами своєї справи, а оскільки LEONI в Україні працює понад 20 років – їх у нас велика концентрація. Важливо наголосити на тому, що тут ідуть назустріч людям, що дуже важливо, адже на підприємстві працюють тисячі, і всі ми дуже різні. Також для мене важливо, що LEONI робить великий акцент на безпеці працівників у всіх можливих аспектах.

Культура роботи на LEONI – це відповідальність та дисципліна.

Стабільність та хороші умови праці. Також, дружній колектив та відкритість і комунікабельність керівників.

LEONI в трьох словах? Стабільність, дисципліна, відповідальність.

Поради

Бути відкритим, комунікабельним та наполегливим, працювати над собою.

Бажаєш спробувати нові можливості?

Стань частиною нашої команди вже зараз!

Вакансії