• Кар'єра

Інтерв’ю

Оператор механізованих та автоматизованих складів

Владислав приєднався до LEONI у 2021 році за рекомендаціями родичів. Пройшов відбір на склад під час базового навчання.

Моя історія на LEONI

Привіт! Мене звати Владислав. Я працюю на LEONI від серпня 2021 року на посаді оператора механізованих та автоматизованих складів. Я прийшов сюди на роботу за рекомендаціями рідних. На базовому навчанні я успішно пройшов тестування саме на склад, куди я і хотів потрапити. Нам розповіли коротко про основні аспекти роботи, які охоплює господарство складське – від приходу матеріалу до його виходу у вигляді готової кабельної мережі, тобто від розвантаження до завантаження.

Я прийшов сюди на роботу за рекомендаціями рідних. Найперше мене вразили масштабність підприємства та дружність колективу. За 2 роки я вивчив декілька процесів на складському господарстві: прийом матеріалу, набір частин для продукції, їх переміщення між складами. Тепер можу сказати із власного досвіду, що на LEONI дуже добре налагоджена співпраця на всіх рівнях.

Моя робота

За 2 роки я вивчив декілька процесів на складському господарстві: прийом матеріалу, набір частин для продукції, їх переміщення між складами. На даний час я працюю на складі готової продукції на етапі прийому кабельних мереж. Мені привозять з продукції готові в’язки і я приймаю їх в систему. Після цього я закидаю їх на стелаж або ставлю в спеціально відведене місце, де в’язки очікують на формування відправки. І так цілий день. Кількість прийнятих в’язок залежить від роботи продукції. Оскільки у нас є декілька проєктів і кожен проєкт має свою родину в’язок, потрібно бути уважним, щоб кабельні мережі були правильно сформовані та правильно прийняті в систему. На складі готової продукції велика відповідальність. 

Найяскравіші моменти

Коли стаються непередбачувані обставини, працівники складу навколо не залишаються осторонь, немає байдужих – усі готові прийти на допомогу.

Моє бачення LEONI як роботодавця

Керівники ставляться до всіх неупереджено. Я знаю, що на господарстві складському можна відкрито спілкуватися з колегами та керівниками.

LEONI в трьох словах? Стабільність, підтримка, впевненість.

Бажаєш спробувати нові можливості?

Стань частиною нашої команди вже зараз!

Вакансії