• Кар'єра

Інтерв’ю

Провідний інженер із стандартизації та якості

Світлана приєдналася до LEONI у 2005 році та досягла кар’єрного зросту до провідного інженера відділу якості.

Моя історія на LEONI

Привіт! Мене звати Світлана і мояісторія з LEONI розпочалася у 2005 році. Працювати саме на цьому сучасному, модному заводі було моєю мрією. Коли вперше прийшла сюди мені сподобалось все. Від порядку, освітлення, сучасного обладнання до дисципліни, безкоштовного довезення, умов праці та зарплати. Саме тут гартувався мій характер, розвивались відносини з людьми. На монтажі я познайомилась з прекрасними працівниками, які мене в усьому підтримували та допомагали. Це була приємна, тепла, дружня атмосфера і здавалось, що це моя друга сім'я. Молода, амбітна, допитлива я хотіла вчити щось більше ніж свій крок. Мені подобалось все. Але всередині відчувала, що цього мені замало, що хочу і можу щось більше. Ознайомившись з вакансіями на дошках оголошень, зрозуміла, щоб досягти чогось більшого, потрібно над собою працювати і розвиватись. Це надихнуло мене вступити до університету на заочну форму навчання і додатково вивчати комп'ютер та німецьку мову. Із впевненістю можу сказати, що коли людина ставить перед собою ціль, працює над собою, то з Божою допомогою в неї все вийде. Згодом я працювала у відділі прототипів, а через 1,5 року роботи в ньому пройшла співбесіду у відділ управління якістю. У цьому відділі працюю по сьогоднішній день провідним інженером із стандартизації та якості.

Впевнено можу сказати, що якби повернути час назад, то я знову обрала б LEONI. Робота на цьому підприємстві дала мені велику базу та можливість розвиватись. Особливо цікаво працювати, коли впроваджуєш нові проєкти і є можливість щось вдосконалювати та покращувати. 

Моя робота

Мій робочий день починається з перегляду робочої пошти, ознайомлення з поточними завданнями та планування подальших дій. Потім я працюю зі статистичними даними, також перевіряю виробничі процеси та наглядаю за дотриманням вимог якості. Особливо мені подобається затверджувати обладнання, вирішувати поточні проблеми якості та співпрацювати людьми.

Найяскравіші моменти

На LEONI досить легко вирішуються складні завдання та поточні проблеми. Кожен цінує і дорожить своєю роботою, тому працює на досягнення високого результату.

Моє бачення LEONI як роботодавця

Командна робота, висока якість, орієнтованість на клієнта, постійне вдосконалення та розвиток – саме так я би описала робочу культуру LEONI.

Ціную високий рівень порядку та дисципліни. Тут є можливість навчатись та розвиватись. Велика увага приділяється якості продукції. Також у кожному відділі працюють висококваліфіковані працівники, які постійно вдосконалюють свої знання та навички.

LEONI в трьох словах? Можливості, досвід, знання.

Поради

Бути цілеспрямованим, знати, чого ти хочеш, бути відповідальним, любити те що ти робиш. 

Бажаєш спробувати нові можливості?

Стань частиною нашої команди вже зараз!

Вакансії