• Кар'єра

Інтерв’ю

Експерт з контролінгу логістики

Назарій приєднався до LEONI у 2018 році, перейшовши у автомобільну галузь зі сфери фінансів. Зараз він успішно працює в логістиці.

Моя історія на LEONI

Мене звати Назарій. Я працюю на LEONI з 2018 року. Маю вищу освіту в галузі фінансів, отриману в ЧТЕІ ДТЕУ (Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету). На LEONI я потрапив після роботи в банку, вирішив трохи змінити специфіку роботи. Зараз я займаю посаду експерта контролінгу логістики.

Мій шлях на LEONI є захоплюючим та насиченим подіями, які дали мені можливість зростати професійно та кар’єрно. Розпочавши з посади фахівця відділу матеріального забезпечення, моїми основними завданнями були відслідковування своєчасного забезпечення сировиною виробництва та подання щоденної звітності щодо критичних компонентів. Згодом я отримав підвищення до провідного фахівця, де моя робота включала в себе також допомогу у впровадженні технічних змін, впровадженні нових постачальників для нових проєктів, та у тісній співпраці з іншими заводами. Зараз я працюю на посаді експерта контролінгу логістики, яка також викликами та можливостями, знайомствами з новими людьми та процесами. Мій шлях на LEONI це часткове випробування, але завдяки підтримці колег, я зміг досягти успіху і розвивати свою кар'єру в напрямку, який для мене є цікавим та мотивуючим.

Моя робота

Моя повсякденна робота на LEONI досить різноманітна і динамічна. Зазвичай, мій день розпочинається з перегляду та аналізу денних звітів та огляду відкритих питань по впровадженню проєкту та замовленнях. Після цього я спілкуюся з працівниками відділів інженерії, якості та іншими,  щоб вирішити будь-які проблеми або підготувати плани для забезпечення стабільної роботи виробництва.

Основні завдання, які я виконую, включають в себе:

  • Впровадження нових проєктів зі сторони відділу Procurement: комунікація з новими постачальниками, узгодження умов та методів доставки, організація підписання внутрішніх контрактів з постачальниками, замовлення взірців, налаштування серійних замовлень та налагодження своєчасних доставок необхідної для продукції сировини;
  • Впровадження технічних змін: аналіз та планування, впровадження змін в співпраці з іншими відділами, враховуючи всі необхідні для клієнта терміни та погодження з постачальниками;
  • Вирішення критичних ситуацій з матеріальним забезпеченням: пошук альтернативних варіантів доставок, постачальників, способів пришвидшити доставку необхідної сировини в умовах загрози зупинки продукції чи клієнта;
  • Комунікація з клієнтами та постачальниками: тісна комунікація дає можливість заздалегідь уникнути або передбачити потенційні загрози для продукції, а також швидко та якісно вирішити технічні чи організаційні питання;
  • Денні, тижневі, місячні та річні звіти: забезпечення звітності заводу по логістичних показниках, які відображають ефективність роботи відділу. 

Ці завдання роблять мою роботу цікавою та відповідальною, а також вимагають постійного вдосконалення та розвитку професійних навичок.

У компанії LEONI міжкультурний та міжнаціональний досвід є важливим елементом робочого процесу, зокрема яскравим прикладом був один із проєктів, який ми частково переносили із Сербії. Відрядження та спільна робота надає можливість спілкування та обміну ідеями з колегами з різних культурних середовищ, дозволяє разом працювати над викликами та розвивати нові стратегії, враховуючи різноманіття підходів.

Найяскравіші моменти

Найбільше в моїй роботі мені подобається комунікація, вона включає в себе спілкування з великою кількістю людей з різних країн, різним менталітетом, різними методами вирішення тих чи інших питань. Спілкування завжди відкриває для кожного з нас щось нове, цікаве та корисне, що дає можливість розвиватись як особистісно так і професійно.

Моє бачення LEONI як роботодавця

Найбільше в своїй роботі на LEONI я ціную сприятливу атмосферу співпраці та підтримки. Компанія створює середовище, в якому кожен працівник відчуває свою цінність та важливість для команди. Крім того, LEONI надає можливості для професійного розвитку і зростання, а це означає доступ до навчання, тренінгів та інших ініціатив, що сприяють розширенню наших знань і навичок. Я ціную в LEONI підтримку різноманітності та відкритість до ідей і думок кожного працівника. Це дозволяє створювати інклюзивне середовище, де кожен може відчувати себе комфортно і вільно, висловлювати відкрито свої думки та ідеї, які в подальшому позитивно впливають на результати роботи.

Культура роботи на LEONI характеризується наступними ключовими аспектами: співпраця та командна робота, професійний розвиток, довіра та відкритість, професіоналізм та відповідальність.

LEONI в трьох словах? Професіоналізм, якість, співпраця.

Поради

Професійність, творчість та ініціативність, комунікабельність та співпраця, адаптивність та гнучкість, самомотивація та цілеспрямованість.

Бажаєш спробувати нові можливості?

Стань частиною нашої команди вже зараз!

Вакансії