• Кар'єра

Інтерв’ю

Інструктор практичного навчання

Олег приєднався до LEONI у 2018 році як монтер кабельного виробництва, зараз інструктор з практичного навчання.

Моя історія на LEONI

Мене звуть Олег. Я закінчив Вище художнє професійне училище, напрямок «Столяр, верстатник деревообробних верстатів». У 2018 році я доєднався до компанії LEONI, яка відкрила сучасний завод в нашому регіоні. Весь цей час я наполегливо працював і розвивав свою кар’єру на продукції. Зараз займаю посаду інструктора практичного навчання.

На LEONI я прийшов у 2018 році у пошуках роботи, а знайшов нові враження, багато друзів та цікавої інформації. На виробництві є безліч процесів, а це дає можливість вивчати кожний день щось нове. І ще круто, що ми всі тут одна велика злагоджена команда і саме завдяки цьому досягаємо хороших результатів.

Свій шлях на LEONI я розпочав з продукційної лінії. Протягом трьох років я працював монтером. За цей час встиг побувати у відрядженні за кордоном, яке стало своєрідним викликом для нашої команди. В умовах карантинних обмежень ми їхали переймати новий проєкт, вивчали особливості побудови нової для нас кабельної мережі і вже після повернення мали стати командою, яка буде стартувати з виробництвом продукції в Україні. Певний час я  працював на посаді бригадира команди. В 2022 році мене підвищили до посади інструктора практичного навчання. Я не планую зупинятись на цьому і в майбутньому прагну стати начальником зміни. 

PS. Станом на дату інтерв’ю Олег був інструктором практичного навчання, а у лютому 2024 успішно пройшов співбесіду на посаду начальника зміни.

Моя робота

Основним моїм завданням на посаді інструктора на виробництві є навчання та впровадження працівників. Насамперед я розповідаю про кроки праці та чому важливо їх дотримуватись при побудові кабельної мережі. Також допомагаю адаптуватися новим працівникам та влитися в командну роботу, слідкую за правильністю побудови кабельної мережі. 

Найяскравіші моменти

Найбільш пам’ятним моментом на LEONI для мене було моє переведення на посаду інструктора практичного навчання. Це стало своєрідним визнанням моєї праці, індикатором того, що я рухаюсь у правильному напрямку до побудови моєї кар’єри.

Моє бачення LEONI як роботодавця

В нашій компанії є дуже хороша можливість розвиватись, набувати нових знань та умінь. А головною можливістю є кар'єрний ріст. Всі ми можемо почати наш шлях з продукційної лінії, а здобуваючи кожного дня нові знання – досягти кар’єрного росту. 

Культура компанії побудована на 5 цінностях (повага, турбота, співпраця, відповідальність, орієнтація на результат), які відображаються в повсякденному робочому процесі. 

LEONI в трьох словах? Якість. Надійність. Відповідальність.

Поради

На мою думку, для того, щоб досягти успіху на LEONI, потрібно бути сміливим, старанним та працьовитим. Сміливість полягає в готовності до нових викликів та ризиків. Старанність проявляється у ретельному виконанні завдань та уважному підході до деталей, що є важливим елементом при виготовленні кабельної мережі. Працьовитість відображає постійну роботу та наполегливість у виконанні повсякденних завдань.

Бажаєш спробувати нові можливості?

Стань частиною нашої команди вже зараз!

Вакансії