• Кар'єра

Інтерв’ю

Інженер з автоматизації виробничих процесів

Богдан приєднався до LEONI у 2017 році. Захоплюється технологіями, сферою автоматизації та 3D-моделюванням.

Моя історія на LEONI

Мене звати Богдан. Я навчався у Вищому професійному училищі №14 у м. Коломия за спеціальністю «Радіомеханіка». Зараз продовжую навчання у Коломийському політехнічному фаховому коледжі на спеціальності «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка». Я завжди любив техніку та програмування, але знайти роботу, яка б повністю задовольняла мої захоплення, виявилося непросто. Коли я дізнався про відкриття заводу в Коломиї у 2017 році, то вирішив, що це мій шанс. Практику я проходив на LEONI у м. Стрий, де познайомився з своїми майбутніми колегами з відділу автоматизації. Я працював техніком з електронного обладнання, де з часом намагався впроваджувати свої ідеї. Окрім своєї основної діяльності я провадив різного роду проєкти з суміжними відділами. Згодом, я побачив вакансію у відділ автоматизації та успішно пройшов співбесіду. Тепер працюю на посаді інженера з автоматизації виробничих процесів.

Я завжди цікавився технікою та програмуванням, але знайти роботу, яка би повністю задовольняла мої захоплення, було непросто. Коли я дізнався про відкриття заводу в Коломиї, то зрозумів, що це мій шанс, і не помилився.й.

Моя робота

Кожного робочого дня я виконую різні завдання по автоматизації – від створення концепцій до затвердження фінальних рішень. Також уже налагоджені процеси стараюсь оптимізувати так, щоб вони були максимально ефективні. Інколи співпрацюю з різними відділами, якщо десь потрібна технічна підтримка стосовно автоматизації.

Найяскравіші моменти

Я захоплююсь 3D-моделюванням і у вільний від роботи час люблю вдосконалювати свої знання та навички в даному напрямку. Одного разу я вирішив пов’язати це хобі зі своєю щоденною роботою. Великим кроком була купівля 3D принтера на LEONI. У нас були не закриті потреби, які можна було задовільнити можливостями даного пристрою. В короткі терміни ми змогли продукувати дефіцитні деталі необхідні для підтримки виробництва. Зараз в нашому штаті є 4 принтери, які забезпечують необхідними деталями два заводи LEONI в Україні. 

Моє бачення LEONI як роботодавця

Найбільше я ціную стабільність, своєчасну заробітну плату та хороші умови для комфортної праці.  Також важливу роль для мене відіграє те, що компанія надає мені можливість навчатись та самовдосконалюватись. 

LEONI в трьох словах? Впевненість, стабільність, технологічність.

Поради

Я вважаю, що успіх у роботі залежить від багатьох факторів, але найважливішими є талант, працьовитість та відданість справі. Завжди прагну до вдосконалення своїх знань і навичок, щоб бути корисним компанії та робити свій внесок у її розвиток. Лише постійна робота над собою може привести до мети. Компанія LEONI відіграла у моєму житті дуже важливу роль, тому я пишаюся тим, що є її частиною.

Бажаєш спробувати нові можливості?

Стань частиною нашої команди вже зараз!

Вакансії