• Кар'єра

Інтерв’ю

Начальник дільниці

Галина разом з LEONI 16 років, розпочинала з монтажної лінії, зараз керівник сегменту. Обожнює працювати з людьми.

Моя історія на LEONI

Мій досвід роботи на LEONI доволі великий – уже 16 років. Мені було лише 20 коли я розпочала тут працювати. Це моя перша робота та мій перший досвід.

Я працювала на виробничій лінії, де вперше зрозуміла що таке командна робота, та те, наскільки важливо щоб кожен учасник робочого процесу усвідомлював свою вагомість та робив внесок у досягнення спільного результату. LEONI надає можливості кар’єрного росту, і якщо ти амбітний та маєш потенціал, то також маєш і цілком реальний шанс досягти бажаного. Я цим шансом скористалась, вирішивши спробувати себе у відділі якості, де надалі пропрацювала 8 років. Тоді я зрозуміла цінність підходів до якості, оскільки якість нашої продукції – це один з найважливіших аспектів у принципах роботи LEONI. На даний час я працюю на посаді начальника дільниці. Мій попередній досвід на виробничій лінії та у відділ якості має вагоме значення у моїй роботі на даний час. 

Я маю педагогічну освіту і завжди мріяла працювати з людьми. Левова частка моєї роботи на теперішній посаді – це співпраця, і мені це приносить величезне задоволення. Розпочинаючи свій шлях на LEONI я і подумати не могла, що це буде робота моєї мрії.

Моя робота

Працюю на посаді начальника дільниці. Саме у цій ролі можна розвивати та поєднувати багато навиків: постійна роботи з людьми, чітке та далекоглядне планування, співпраця з іншими підвідділами, спілкування мультинаціональними командами, адже LEONI та клієнти LEONI працюють по всьому світу. Мій робочий день передбачає проведення багатьох зборів та нарад, планування показників ефективності та якості на моїй дільниці, та організацію безперебійної роботи виробничих команд.

Моє бачення LEONI як роботодавця

Найбільше я ціную високий рівень співпраці, дисципліну та стабільність.

У роботі все чітко та структуровано. Не існує хаосу і це дуже важливо, особливо при впровадженні нових працівників. Тобі достатньо зрозуміти структуру та систему роботи – далі все залежить від тебе.

LEONI для мене – це не просто робота, це стиль життя. Відкриваючи щоранку двері компанії, я отримую нову порцію енергії та позитивного заряду і маю велике бажання та цікавість працювати з будь-якими новими викликами.

LEONI в трьох словах? Співпраця, саморозвиток, порядок.

Поради

На будь-якій посаді потрібно просто добре виконувати свою роботу. І завжди все має бути націлене на людей та їх добробут на робочому місці.

Бажаєш спробувати нові можливості?

Стань частиною нашої команди вже зараз!

Вакансії