• Кар'єра

Інтерв’ю

Технік з електронного обладнання

Олег працює на LEONI з серпня 2020 року, Особливо цінує можливість постійного розвитку та вдосконалення.

Моя історія в LEONI

Мене звати Олег і я працюю в компанії LEONI з серпня 2020 року. За цей час зробив для себе багато вражаючих відкриттів. LEONI – це неймовірна та унікальна компанія з багатьох причин. Перш за все, LEONI є світовим лідером у виробництві та постачанні кабельних систем для автомобільної, промислової електроніки та інших галузей. Наші технології є в основі безлічі інноваційних продуктів, які використовуються в різних сферах життя.

Мій шлях на LEONI розпочався з базового навчання, де мене ознайомили з основами та принципами роботи на підприємстві. Після завершення базового навчання я працював за контрольним столом. Згодом я записався на співбесіду в технічний відділ на вакансію техніка з електронного обладнання та успішно її пройшов. Я побував у відрядженні у Швейцарії, ознайомився з новим обладнанням та навчився його ремонтувати. І цьому я завдячую людям, які мене навчали, та компанії LEONI, яка повірила в мене. 

Моя робота

На даний час я працюю техніком з електронного обладнання. Моїм основним завданням є обслуговування обладнання для зварювання сплайсів USS та пінувального устаткування Isotherm. Впродовж дня я контролюю роботу пінувального устаткування, слідкую за температурою та рівнем матеріалу в танкерах. Паралельно виконую планові огляди обладнання.   

Найяскравіші моменти

Одного разу мені надали можливість поїхати у відрядження до Швейцарії на підприємство Isotherm на навчання щодо обслуговування нового обладнання, яке було створено спеціально для LEONI. Я ознайомився з передовими технологіями та робочими процесами. Це був надзвичайно цінний досвід LEONI.

Моє бачення LEONI як роботодавця

Компанія LEONI виділяється з-поміж інших компаній особливою здатністю до постійного розвитку та вдосконалення. Завжди ставить перед собою завдання впроваджувати нові технології та підходи в своїй діяльності. Тут панує дух інновацій та постійного покращення, і це є особливо важливим для мене, оcкільки я завжди готовий навчатися та розвиватися.

На LEONI важливою є командна робота, яка лежить в основі корпоративної культури. Тут завжди можна розраховувати на підтримку.

LEONI в трьох словах? Командний дух, інновації, технології.

Поради

Для успішної роботи на LEONI потрібно володіти технічними навичками відповідно до напрямку в якому ти працюєш. Також важливими якостями є комунікабельність, здатність до співпраці в колективі, аналітичне мислення та орієнтація на результат. 

Бажаєш спробувати нові можливості?

Стань частиною нашої команди вже зараз!

Вакансії