• Кар'єра

Інтерв’ю

Помічник керівника інженерного відділу

Мар’ян є випускником НУЛП, приєднався до LEONI у 2007 році. Розпочав роботу з інженерної посади, зараз є лідером команди.

Моя історія на LEONI

Мене звати Мар'ян. У 2006 році я закінчив Національний університет «Львівська політехніка» за спеціальністю «Обладнання електронної промисловості, інженер-технолог». Під час одного з занять викладач запропонував нам створити резюме, які ми згодом надавали представникам різних підприємств під час «Ярмарки кар'єри», яка щорічно проходить у Львові. Тоді я вперше детально ознайомився з компанією LEONI, яка теж була там представлена. Після отримання диплому я успішно пройшов співбесіду і з початку 2007 року працюю у інженерному відділі. Спочатку працював на посаді інженера з підготовки виробництва, згодом провідного інженера, а тепер обіймаю посаду помічника керівника інженерного відділу. За всі ці роки я був залучений до впровадження різних складних проєктів. Але завдяки чудовій атмосфері в колективі, командній роботі та взаємодопомозі ми справлялися зі всіма завданнями та досягали цілей. Найбільше ціную отриманий тут досвід і чудовий колектив, з яким маю честь працювати і сьогодні. Вірю в перемогу України і в те, що ми отримаємо можливість впроваджувати ще багато нових і цікавих проєктів.

Моя робота

Мій звичайний робочий день починається з короткого обговорення поточних питань з колегами та планування наших дій. Основні завдання команди полягають в організації ефективного виробництва, впровадженні технічних змін на продукції, покращенні виробничих процесів. Тому я часто приймаю участь у зустрічах з різними відділами та допомагаю у вирішенні технічних труднощів в роботі команди для забезпечення плавного робочого процесу з дотриманням всіх термінів.

Найяскравіші моменти

Старт серійної продукції одного з найскладніших проєктів є для мене знаковим та пам’ятним моментом. Після місяців роботи над підготовкою виробництва на цьому проєкті ми побачили результат роботи багатьох людей з різних відділів, які працювали як одна велика команда, і це було неймовірно.

Моє бачення LEONI як роботодавця

Культура роботи на LEONI спрямована на досягнення високої якості продукції, яка відповідає всім вимогам клієнта. Велика увага також приділяється постійному розвитку і впровадженню інновацій та автоматизації процесів виробництва.

Найбільше на LEONI я ціную дружній колектив та комфортні умови праці.

LEONI в трьох словах? Якість, ефективність, продуктивність. 

Поради

Лідерство, комунікація, адаптивність. Ці якості допомагають рухатися вперед, розвиватися та досягати успіху.

Бажаєш спробувати нові можливості?

Стань частиною нашої команди вже зараз!

Вакансії