• Кар'єра

Інтерв’ю

Провідний експерт з вирішення логістичних питань

Ірина працює на центральний відділ VCM в компанії LEONI, загалом в логістиці з 2003 року.

Моя історія на LEONI

Мене звати Ірина і я працюю у відділі стратегії управління замовленнями клієнтів (частина відділу центральної логістики), звітую керівнику в Кітцінгені, а фізично перебуваю в Коломиї, Україна. Я вивчала економіку в Національному Університеті «Києво-Могилянська Академія» і завод LEONI став моїм першим місцем роботи в 2003 році. В той час я працювала фахівцем з експорту готової продукції у відділі планування на першому заводі LEONI в Україні, в Стрию, до 2007 року.

Коли мене запитують, як давно я на LEONI, я перепитую – перший чи другий раз? У моєму випадку, мій перший період «з LEONI» тривав приблизно 4 роки і тоді я відповідала за підготовку відправок готової продукції до наших клієнтів в межах Європи, спілкування з перевізниками та клієнтами, виставлення експортних документів.

Повернувшись у 2014 році, я поставила перед собою завдання – стати начальником відділу планування, в якому колись працювала. Тут мені довелось більше співпрацювати з (на той час) Business Units (зараз – Accounts), клієнтами, Керівниками виробництва на заводі, намагаючись знайти ту «золоту середину» між очікуваннями клієнтів та можливостями виробництва. Протягом цього часу я була частиною кількох успішних запусків проєктів (в тому числі для нових клієнтів) в Україні.

Кажуть, що людина повинна/може змінювати сферу своєї роботи кожні 4-5 років. В моєму випадку, це – абсолютна правда, оскільки в 2018 році я переїхала в Коломию, де відкрився новий завод в Україні. В той же час я змінила посаду – стала керівником логістики заводу в Коломиї, розширивши свою сферу відповідальності. Зі зміною організаційної структури я отримала посаду керівника відділу планування на рівні країни, а також була заступником директора з логістики в Коломиї.

Наступна сторінка мого професійного шляху була в центральній логістиці: у 2022 році я приєдналась до команди VCM Escalation Management, а коли я дізналась про створення відділу стратегії CDM, то зрозуміла – це моє. Мій різноманітний досвід (на різних посадах на LEONI та поза його межами) дає мені впевненість, що я зараз на своєму місці і можу підтримати розвиток нашої компанії.

Моя робота

Оскільки відділ, в якому я зараз працюю створений нещодавно, я розумію, що все ще перебуваю на етапі усвідомлення детальних завдань та очікувань. Але я впевнена, що мій внесок у визначення стратегії управління замовленнями є і буде дуже цінним, враховуючи мій досвід роботи на LEONI та поза його межами, що допомагає зрозуміти інтереси різних сторін логістичного ланцюга на майже всіх етапах процесу. Світ дуже швидко змінюється. І наша компанія має утримувати одну з лідерських позицій в галузі. Зараз я почала працювати над проєктом, що має на меті дещо змінити нашу щоденну роботу в логістиці з реактивного «гасіння пожеж» на більш проактивний та превентивний режим.

Також я маю ще одну роль – керівник галузі даних логістики. Стандартизація обігу даних, правила  обробки та їх якість є ключем до успіху в світі, де швидко розвивається діджиталізація. І я щаслива бути частиною цієї спільноти, що допомагає компанії покращити точність даних, включно з підтримкою FLOW. Тут моїм завданням є створення документації, що описує дані для кінцевого користувача та допомагає йому зрозуміти зв’язки між бізнес процесами в межах галузі логістики.

Найяскравіші моменти

Коли запрацював новий завод LEONI в Україні у Коломиї, я переїхала туди, щоб очолити відділ логісти. Це було для мене викликом, бо за плечами у мене було лише декілька років керівного досвіду відділом, де працювало менше 20 людей зі схожими обов’язками. А тепер я мала зрозуміти, як працює відділ закупівель матеріалів, відділ експортно-імпортних операцій та господарство складське. Підтримка моєї команди та команди керівництва була неймовірною, зрештою я майже не відчувала браку знань: ми знали, що маємо працювати разом, завод має працювати а клієнти мають отримувати замовлену продукцію. І ми це зробили. Я все ще переконана, що запуск заводу в Коломиї був дуже успішним. І я щаслива бути частиною цього успіху. Разом з командою.

Моє бачення LEONI як роботодавця

Коли я вперше приєдналась до команди LEONI, я практично нічого не знала про логістику. І маю визнати, що тут було досить легко отримати нові навчання/тренінги для можливості особистого та професійного росту. Дуже важливим є те, що така велика компанія вкладає у розвиток працівників на різних рівнях. Єдине, що від вас потрібно – бажання вчитись. І ось, як результат, я виросла від фахівця відділу до керівника логістики заводу, а згодом  отримала підвищення до команди центральної логістики.

Багато з нас проводить на роботі більшість свого «бадьорого» часу протягом тижня, наші колеги стають нашими друзями чи, навіть, сім’єю. Ви легко можете знайти друга, що перебуває далеко від вас – в іншій країні чи навіть на іншому континенті – лише тому що у вас є ті самі цінності, однаковий погляд як на робочі питання, так і на суспільне життя. Переважно, коли я потребую допомоги, я її отримую. Просто тому, що це є чимось природнім. Навіть (і особливо) в складних робочих моментах, що виникають впродовж робочого дня. Отже, питайте – і отримаєте відповідь.

LEONI в трьох словах? Багатокультурна, клієнто-орієнтована, націлена на майбутнє.

Поради

Як на мене, то це насправді сукупність якостей. Ми – компанія, де працюй майже 100,000 працівників з їх унікальними особистісними характеристиками. І ми маємо всі разом працювати як один механізм. Тільки так це має працювати. І це єдиний шлях, завдяки якому LEONI продовжуватиме зростати та процвітати.

Бажаєш спробувати нові можливості?

Стань частиною нашої команди вже зараз!

Вакансії