• Кар'єра

Інтерв’ю

Провідний інженер з підготовки виробництва

Подорож Христини на LEONI: від монтера до інженера з підготовки виробництва. Вдячна за розвиток та підтримку.

Моя історія на LEONI

Привіт! Я Христина і моя історія особлива як і завод LEONI – унікальний та неповторний. Тисячі людей, які переступили поріг LEONI змінили своє життя та почерпнули мега цікавої та корисної інформації. Розпочалась вона з відділу продукції. Я дуже хотіла потрапити на посаду інженера оскільки маю диплом магістра в даній галузі, але доля вирішила по-іншому, за що я їй безмежно вдячна. Зокрема, вільних вакансій по моїй спеціальності не було, тому я вирішила тимчасово піти працювати монтером, адже сама енергетика заводу мене дуже захоплювала. Згодом, пропрацювавши 7 місяців, я паралельно відвідувала співбесіди, записалась на вакансію інженера з підготовки виробництва. Успішно пройшовши співбесіду вже більше як два роки я працюю в цій галузі та ні на хвилинку не пожаліла. Зріст, розвиток, переборювання власних страхів, море позитиву та хороші колеги – все це я почерпнула саме тут. А ще мене дуже агітував піти працювати на завод мій двоюрідний брат, який працює вже шостий рік та також просувається по кар'єрній драбинці, за що йому дуже вдячна! Щиро дякую за можливості заводу LEONI, бажаю постійного процвітання та вдячних клієнтів!

Моя робота

Здебільшого я працюю за комп’ютером. Аналізую креслення, опрацьовую технічні зміни, допомагаю впроваджувати ці зміни у виробництво та активно співпрацюю з іншими відділами.

Працюючи тут, я не тільки дізнаюсь багато виробничих нюансів, а й також  знайомлюсь із дуже хорошими людьми. Для мене робота на LEONI – це неймовірний досвід. 

Найяскравіші моменти

«Вітаємо, ви успішно пройшли співбесіду на посаду інженера з підготовки виробництва», - це повідомлення, яке змінило моє професійне життя на LEONI. Саме в цю мить здійснилась моя мрія, адже я завжди хотіла працювати інженером.

Моє бачення LEONI як роботодавця

Найбільшою цінністю в компанії для мене є можливість постійного розвитку, як професійного, так і  особистісного. Різноманітні навчання та тренінги забезпечують необхідні знання та навички для ефективної роботи. Кожного дня ти стикаєшся із новими викликами та можливостями, які в свою чергу мотивують тебе на досягнення поставлених результатів.

Культура роботи на LEONI відповідає європейським стандартам.

LEONI в трьох словах? Позитивно, перспективно, надійно.

Поради

Цілеспрямованість, стресостійкість та працьовитість – три якості, якими, на мою думку, повинна володіти людина, яка прагне досягти успіху на LEONI. 

Бажаєш спробувати нові можливості?

Стань частиною нашої команди вже зараз!

Вакансії